Porodica, prijatelji i cijela Krajina danas su u dubokoj žalosti nakon što je, uslijed teških povreda zadobijenih u strašnoj saobraćajnoj nesreći, na Ahiret preselio 19-godišnji Abedin.

Tragedija se desila prošle sedmice u naselju Pištaline kod Cazina, kada je vozilo, u kojem su se nalazili 17-godišnja Amina Japić i 19-godišnji Abedin, izletjelo s kolovoza. U nesreći je odmah život izgubila Amina, dok je Abedin zadobio teške povrede, zbog kojih je nakon višednevne borbe za život preminuo u Kantonalnoj bolnici u Bihaću.

Ova tragedija duboko je pogodila cijelu zajednicu, ostavljajući neizbrisiv trag u srcima svih koji su poznavali ovu dvoje mladih ljudi. Obitelj i prijatelji se opraštaju od dvoje mladih života koji su tek trebali kročiti u svoje snove, a koji su prerano ugašeni.

Ova nesreća nas podsjeća na krhkost života, naročito mladih ljudi, te apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise i prilagode brzinu uslovima na cesti, kako bi se ovakve tragedije spriječile prenosi radosno.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here